ÖĞRENCİLERİMİZDEN BİZLERE GELENLER

 • Numan Göbekli-Viyana Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği
  Bir anadolu liseli olarak Türkiye’de maalesef arzu ettiğim üniversite eğitimini alamayacağımı düşündüğüm bir sırada Işık Yurtdışı Eğitim ile tanıştım ve hayallerim gerçek oldu. Viyana Teknik Üniversitesinin ayrıcalıklarının farkında olarak şimdi geleceğe daha ümitle bakıyorum. Teşekkürler.
 • Emre İnanç Koç-Viyana Ekonomi Üniversitesi Uluslararsı İşletme
  Yuırtdışı eğitimin çok pahalı olduğunu düşünüyor ama bunun da kariyerim açısından çok önemli olduğunu biliyordum. İnternette araştırma yaparken sizi buldum ve şimdi Viyanada üniversite okuma imkanına sahip oldum. Sizlere gösterdiğiniz yol ve gayret için teşekkür ederim.
 • Abdülcelil Acar-Viyana Ziraat Üniversitesi Ziraat Mühendisliği
  Süreç biraz uzun olsada mutlu sona ulaştığım için çok mutluyum ve şimdi Viyanadayım. Ama sizler sayesinde yabancı bir memlekette olduğumu hissetmedim. Zira hava alanında hiç tanımadığınız bir diyarda sizi bekleyen insanların olması ve Viyananın soğuk ikliminde sıcak bir karşılama ile kucaklamaları beni çok etkiledi. Teşekkürler Işık Yurtdışı Eğitim.
 • Esat Onur Yüksel-Viyana Üniversitesi Uluslararası ilişkiler
  Avrupada okumak ve dünya klasmanında önemli bir yerde bulunan bir üniversitede okuma ayrıcalığını bize sunarak sağlayan sizlere teşekkür ediyorum.