Avusturya’da Eğitim için Başvuru ve Kayıt İşlemleri

EDUCABRIDGE YURTDIŞI EĞİTİM İle Başvuru ve Üniversiteye Kayıt

Avusturya’da üniversite eğitimi alabilmenin birinci şartı HANGİ BÖLÜMÜ OKUMAK İSTEDİĞİNİZE KARAR VERMEKTİR.

Ücret İade Garantisi Veriyoruz

Eğitim göreceğiniz bölümü belirledikten sonra sonra tek yapmanız gereken; LGS-YGS sınavlarına girip, okumak istediğiniz bölümü kazanmak ve tercihlerinizi bize bırakmak.

LGS-YGS sonucunda hangi bölümü kazandıysanız, Avusturya’da da sadece o bölüme ya da o bölüme en yakın bölüme kayıt yaptırabilirsiniz. ÖSYM tarafından herhangi bir devlet ya da vakıf (özel) üniversiteye ( Kıbrıs üniversiteleri de dahil) yerleştirilmiş olmanız yeterlidir; ayrıca üniversiteye kayıt yaptırmanıza gerek yoktur. 2 yıllık bölümlerin Avusturya’da karşılığı bulunmadığından, sadece 4 yıllık bir programa yerleştirilmiş olmanız durumunda Avusturya’ya kabul edilirsiniz. Açıköğretim ve ikinci öğretim programlarını da kazanmış olmanız da Avusturya’da eğitim almanız için yeterli olmaMAktadır.

EDUCABRIDGE YURTDIŞI EĞİTİM, gerek karar aşamasında, gerek tercih aşamasında sizlere sunacağı danışmanlık hizmetleriyle farklılığını hissettirecek ve size mükemmel bir geleceğin kapılarını aralayacaktır. Üsteklik ücret iade garantisi veriyoruz.

Viyana’da ki üniversiteler ve bölümler hakkında gerek bireysel görüşmelerle gerekse de toplantılarla sizleri bilgilendiriyor, en uygun bölümün tespitinde ayrıntılı danışmanlık hizmeti sunuyoruz.

Tercih ettiğiniz üniversite ve bölüm için başvuru dosyanızı oluşturuyor ve Viyana’daki ofisimiz vasıtasıyla evraklarınızı başvurduğunuz üniversiteye elden teslim ediyoruz. Böylece evraklarınızın postada gecikme yada kaybolma ihtimalini ortadan kaldırıyoruz.

Üniversite kabul işlemlerinizi elden takip ediyor, kabul belgenizi mümkün olan en kısa sürede size teslim ediyor, zaman kaybınızı minimuma indiriyoruz.

Avusturya öğrenci vizesi alınabilmesi için zorunlu olan ikametgah adresi belirlenmesi ve onaylanması işlemlerini sizin adınıza gerçekleştiriyor, belediye onaylı İkametgah Tasdik belgesini temin ederek vize başvuru dosyanıza ekliyoruz.

Vize başvurusu aşamasındaki işlem ve belgelerin, neredeyse her hafta değişen kural ve uygulamalara uygun olarak hazırlanmasında ve vize dosyasının oluşturulmasında danışmanlık hizmeti veriyor, aylar sürebilecek vize başvurunuzu en kısa sürede sonuçlandırıyoruz.

Vizenizi aldıktan sonra yolculuk planlamanızı yapıyor ve sizin adınıza uçuş rezervasyonunuzu gerçekleştiriyoruz. Uçuş tarihinizde göre uçak biletinizi en uygun fiyatlara alabilmenizi sağlıyoruz.

EDUCABRIDGE YURTDIŞI EĞİTİM Viyana Ofis çalışanları sizi havaalanında karşılıyor ve araba ile konaklama adresine götürüyor.

Tercih ettiğiniz konaklama türü için çalışmanız tamamlanıyor ve konaklama yerinize yerleştiriliyorsunuz.

Kabul edildiğiniz üniversitenin öğrenci işlerine şahsen yapmanız gereken başvuruda size eşlik ediyor ve tercümanlık hizmeti vererek kayıt işleminizin başarıyla tamamlanmasını sağlıyoruz.

Avusturya’ya gelişinizden itibaren ilk 3 gün içerisinde başvurulması zorunlu olan ikametgah belgesinin çıkarılması aşamasında da size eşlik ediyor, işlemlerinizin kolayca tamamlanmasını sağlıyoruz.

Zorunlu sağlık sigortanız için gerekli işlemler yapılıyoruz.

Viyana’yı ve eğitim alacağınız üniversiteyi görebilmeniz ve ortama kısa sürede uyum sağlayabilmeniz için oryantasyon eğitimi veriyor, şehrin önemli caddelerini, alışveriş merkezlerini ve metro istasyonlarını gezdirip, çevresel ve sosyal hassasiyetler konusunda sizi bilgilendiriyoruz.

EDUCABRIDGE YURTDIŞI EĞİTİM olarak Viyana’daki ilk yılınızda sizi yalnız bırakmıyor, her türlü sorununuzda danışmanlık hizmeti vermeye devam ediyoruz.

Avusturya’da üniversite ve Avusturya’da eğitim konularında her türlü soru, görüş ve önerileriniz için:

Educabridge Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı
Gazipaşa Bulvarı No:38
Çömelek Apt.
K:2 D:4
Seyhan ADANA
Tel: 0 850 228 28 48
educabrdg@gmail.com